Doğum sırasında yapılan en çılgın şeyler

1) Doğuma giderken üniversite sınavına girdi
Tommitrise Collins, Georgia, Macon’daki Coliseum Tıp Merkezi’nde doğuma girdikten sonra internet üzerinden yapılan üniversite sınavına girdi. 21 yaşındaki genç kadın sınava sadece o gün girme şansı olduğunu söyledi.  The Middle Georgia Üniversitesi öğrencisi kadın, sınavı yaklaşık iki saatte bitirdi ve B ile geçti. Collins, 3,283 kg ağırlığında Tyler Elise isimli bir kız çocuğu dünyaya getirdi.
 
2) Kasılmaları esnasında Silento’nun “Watch Me (Whip Nae Nae) şarkısını söyledi
Kasılmalar için dans etmek pek görülmüş bir yöntem değildir. Hemşire Marsha Ford, genç kadını kontrole gittiğinde onu yatağında değil de koridorda iki arkadaşıyla birlikte dans ederken bulunca büyük bir şok yaşadı ve dans eden annenin video görüntüsünü Facebook’ ta paylaştı.
 
3) Doğum sırasında nedime olup, kız kardeşine nikah masasına kadar eşlik etti
Her nedime geline eşlik ederken zarif gözükmek ister ama Lucy Morris’in yaşadığı pek çok nedimenin durumundan daha zordu.
29 yaşındaki Lucy büyük güne kasılmalar ile uyandı ama kız kardeşi Emma’ya bir şey söylemedi ve gayet mutlu bir ifade ile merasim bitene kadar dayandı. Hatta kilisenin dışında çekilen aile fotoğraflarına bile katıldı. Lucy, daha sonra 13 saatlik uzun ve zorlu bir doğumun ardından Izzy’i kucağına aldı.
 
4) Kasılmaları esnasında bir tam maraton koştu ve aynı gün doğum yaptı
39 haftalık hamile olan bir kadının tek düşündüğü hastaneye nasıl yetişeceği hakkında endişelenmektir. Ama ikinci çocuğunu bekleyen Amber Miller 2011 Chicago Maraton’una katıldı. İnanılmaz anne, kasılmalarına bakmadan yarı koşup, yarı yürüyerek yarışa devam etti ve bitiş çizgisine 6 saat 25 dakikada ulaştı. Yarışı tamamlamasından saatler sonra da kızı Jane Audra’yı dünyaya getirdi.
5) Kendi doğumunun fotoğraflarını çekti
Düğün fotoğrafçısı Lisa Robinson, eşine bebeklerinin doğumunu fotoğraflaması üzerine şaka yaptı fakat şaka gerçeğe dönüştü.
 
Robinson, daha önce hiçbir doğumu görüntülemeye cesaret edemediğini söylüyor ta ki kendi kızı Anora Wren’e kadar.
 
Anora’nın doğumu oldukça rahat geçince, Robinson kendi doğumunun, eşinin kızlarına ilk bakış anı gibi çok özel anlarını yakalama fırsatı buldu.
 
6) Doğuma giderken makyaj yaptı
Makyaj sanatçısı Alaha Majid, doğum ağrılarını düşünmemek için konturden, takma kirpiğe kadar ışıl ışıl, eksiksiz bir yüz makyajı yaptı ve fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.
Fotoğraflarının altı takipçilerinin, doğum günü bir yana geri kalan diğer günlerde de Majid’in o gün çektiği gibi bir eyeliner çekebilmeyi dileyen yorumlarıyla doldu.
 
7) Doğuma giderken kamyonet çaldı
Detroitte hamile bir kadın, ikisi kadın ikisi erkek dört şüpheliyle birlikte bir kamyonet çalıp, araba gezintisine çıkmak istedi.
Fakat olaylar umdukları gibi gelişmedi, hamile kadın direksiyonu yanlış yöne kırdı, bir telefon direğine çarparak duramayınca da iki araca daha çarparak ancak durabildi. Polis kadının doğurmak üzere olduğunu fark edince, kadın kelepçeli bir biçimde hastaneye götürüldü.
 
8) Karısı doğum yaparken Pokemon Go oynadı
Bu son haber bir anne değil bir babayla ilgili. Jessica Theriot doğum yapmak üzereyken, kocası Jonathan Pokemon Go oynuyordu ve Jessica’nın doğum yapmak üzere olduğu yatağın üzerinde bir pokemon görüp yakaladı ve bu anı telefonuna kaydetti. Fotoğraf 3,000,000 ‘dan fazla görüntülendi.
Kaynak: Milliyet PembeNar
Yazıyı Oylayın


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu Title