Bir bebeğe hazır olduğunuza dair 7 işaret

Çevrenizdeki herkes yavaş yavaş bebek sahibi olmaya başladı. Sizin de yaşınız geçiyor ama şimdiye kadar hiç kendinizi bebeklere bu kadar yakın hissetmemiştiniz. Üstelik kendinizi bebekleri düşünürken de yakalamaya başladınız. Belki de artık hazırsınızdır? İşte hazır olduğunuza dair diğer olası işaretler.
 
Nereye dönseniz bebek görmeye başladınız
 
Evet bilinçaltınız çoktan işe koyuldu bile. Bu nedenle dünyanın bütün bebeklerini görmenizi sağlayan bir radara bağlanmış gibi hissediyorsunuz. Bakın bir bebek daha!
 
Favori isimlerinizi konuşmaya başladınız
 
Eskiden en güzel pet isimleri neler diye düşünürken şimdi en iyi çocuk isimleri hangileri onları düşünmeye başladınız. Hatta birini seçtiniz bile, bingo!
 
Hamile reyonları dikkatinizi çekmeye başladı
 
İnsanlar deli olduğunuzu düşünmesin diye bunu yalnızken yapıyorsunuz ama hamile reyonlarındaki kıyafetler ilginizi çekmeye başladı. Hatta bir kaç tanesini üzerinize tutup aynaya uzun uzun baktınız bile.
 
Annelere kıskanç gözlerle bakıyorsunuz
 
Nerede bir anne görseniz içten içe onu biraz kıskandığınızı hissetmeye başladınız. O bebek arabasını süren kişinin siz olduğunu hayal etmeye başladınız bile.
 
Yumurtlama dönemlerinizi hissediyorsunuz
 
İçgüdüsel olarak yumurtlama dönemleriniz daha çok dikkatinizi çekmeye başladı. Artık hangi dönemin yumurtlama dönemi olduğunu iyi biliyorsunuz ve vücudunuzdaki değişimlere odaklanıyorsunuz.
 
Doğum çeşitleri konusunda merak ettiğiniz sorular var
 
Doğumun nasıl bir şey olduğunu merak ediyor ve etrafınızdaki annelerden deneyimleri hakkında bilgi almaya çalışıyorsunuz. Sezaryen mi yoksa normal doğum mu hangisini seçeceğiniz konusunda bayağı bir endişelisiniz?
 
Regliniz gecikir gecikmez kendinizi eczanede buluyorsunuz
 
Sadece almak istediğiniz bir haber için bu derece koşturursunuz. Bu nedenle regliniz gecikir gecikmez soluğu eczanede alıyorsanız beklediğiniz bir haber demektir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: Hürriyet
Yazıyı Oylayın


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Menu Title